Jaké jsou cíle softwarového inženýrství?

Ahoj přátelé, v tomto příspěvku na blogu (Jaké jsou cíle softwarového inženýrství) budu diskutovat o cílech softwarového inženýrství.

Při vývoji softwaru, co a všechny parametry a benchmarky je třeba mít na paměti a jaké by měly být základní rysy nebo cíle softwarového inženýrství?…|Jaké jsou cíle softwarového inženýrství|

… Můžete vidět níže uvedený obrázek, který vám může snadno vysvětlit cíle softwarového inženýrství.|Jaké jsou cíle softwarového inženýrství|

softwareengineering-flowchart

Spokojenost uživatelů:

Toto je první ze všech cílů softwarového inženýrství a je to také nejdůležitější cíl, protože všechny věci jsou pro zákazníka nebo uživatele, takže bychom se měli při vývoji jakéhokoli softwaru velmi zaměřit na spokojenost uživatelů.

Několik programátorů to dělá, když začnou vyvíjet software okamžitě, aniž by rozuměli skutečným požadavkům koncového uživatele, což má za následek nesprávný tok softwaru, který uživatel ve skutečnosti nechtěl.

Takže tímto programátor ztrácí svou energii a uživatelskou víru nebo uživatelskou spokojenost, a pokud to programátor znovu sestaví, je pro něj režie, aby to postavil znovu.

Vysoká spolehlivost:

toto je druhý ze všech cílů softwarového inženýrství. tento nám říká, že nemůžeme mít žádný prostor pro to, abychom měli nějaké chyby nebo chyby v našem konečném produktu, který bude vydán na straně uživatele.

Pokud bude mít chyby a chyby, může to ovlivnit náš vztah s našimi zákazníky, což může mít velký dopad na prodej našeho softwaru na trhu a může způsobit vysoké procento ztrát.

Vzhledem k tomu, že Microsoft má také některé chyby v dřívějších verzích systému Windows, uživatelé se potýkali s mnoha problémy. Software má být tedy uvolněn pouze v případě, že bylo dosaženo vysoké spolehlivosti a není šance na žádné chyby.

Nízké náklady na údržbu:

Toto je třetí ze všech cílů softwarového inženýrství. Údržba je proces, při kterém se řeší a snadno opravují malý problém nebo chyby, které byly zjištěny při používání softwaru na straně uživatele. Neznamená to však restrukturalizaci softwaru od nuly nebo zahájení.

Chci říct, že pokud je nějaký problém se softwarem, musíte jej navrhnout znovu. K tomu dochází, pokud má software velmi špatnou kvalitu a je vyroben bez jakéhokoli testování a parametrů.

Doručení včas:

Toto je čtvrtý cíl softwarového inženýrství. Při vývoji softwaru pro vašeho klienta nebo zákazníka záleží na dodací lhůtě.

Vzhledem k tomu, že není možné určit přesný čas dokončení softwaru, ale pokud se má vývojová práce provádět v systematickém pořadí rozdělením celého projektu na části a odhadem času pro každý modul.

Provedením této analýzy lze stanovit navrhovaný termín dokončení projektu pro klienta.

Nízké výrobní náklady:

Podle nízkých produkčních cílů softwaru softwarového inženýrství, který je nákladově efektivní, vždy získá pozornost uživatelů. A pokud se softwaru podaří splnit požadavky uživatele, existuje velká šance na prodej nebo zisk v obou směrech.

Vysoký výkon:

Výkon softwaru se obecně měří jeho rychlostí a spotřebou paměti, takže bychom jej měli vyvíjet tak, aby jej bylo možné provozovat na minimálním paměťovém prostoru vysokou rychlostí.

Tato optimalizace softwaru jej učiní užitečným pro uživatele a bude mít na trhu vysokou poptávku.

Snadné opětovné použití:

Pokud vytváříte malou jednotku velkého softwaru, pak je velmi nutné, abychom se jej pokusili vytvořit takovým způsobem, aby jej bylo možné znovu použít, pokud je potřeba při vytváření stejného softwaru nebo také v jiném softwaru.

To ušetří paměť, peníze a úsilí.|Jaké jsou cíle softwarového inženýrství|

Některé další úžasné příspěvky související se softwarovým inženýrstvím si můžete přečíst pomocí následujícího odkazu na blog:

Software Engineering In Hindi…

What Is SDLC In Hindi…

Software Maintenance Issues in Hindi…

What is Requirement engineering in Hindi…

White Box Testing in Hindi…

What are the goals of software engineering…

V případě jakýchkoliv dotazů nám můžete napsat na a5theorys@gmail.com my se vám co nejdříve ozveme.|Jaké jsou cíle softwarového inženýrství|

Naděje! by se vám líbil tento příspěvek o tom, jaké jsou cíle softwarového inženýrství.

Neváhejte a sdělte svou důležitou zpětnou vazbu v sekci komentářů níže|Jaké jsou cíle softwarového inženýrství|

Mějte se krásně! Sayonara!

Anurag

I am a blogger by passion, a software engineer by profession, a singer by consideration and rest of things that I do is for my destination.